polecany bydgoski dietetyk na podstawie rankingu

Polecany „bydgoski żywieniowiec” – ranking, opinie, forum

tomekskorczewski.pl » Blog » Polecany „bydgoski żywieniowiec” – ranking, opinie, forum


Jaki jest polecany dietetyk w Bydgoszczy? Którzy bydgoscy „żywieniowcy” są najczęściej polecani? Odpowiedzi na zadane pytania znajdziesz poniżej. W tym celu stworzyłem ranking na podstawie strony znanylekarz.pl oraz wymieniłem miejsca, w których znajdują się opinie dotyczące pracy wybranego specjalisty do spraw żywienia człowieka. Na samym końcu podaję linki do forum, miejsc, gdzie ludzie zadają pytania m.in. dotyczące wyboru najlepszego dietetyka. Mam nadzieje, że przeczytasz cały materiał i dokonasz słusznego wyboru. Możliwe, że do zobaczenia. Miłego czytania.

Ranking bydgoskich dietetyków

bydgoski dietetyk ranking, najlepszy lekarz specjalista

Ranking stworzyłem na podstawie opinii ze strony ZnanyLekarz.pl. W rankingu umieściłem osoby (czyli nie ma takich miejsc jak np. centra medyczne, dietetyczne, przychodnie, kliniki itp.). ZnanyLekarz.pl to prawdopodobnie najpopularniejszy serwis z profilami: lekarzy, specjalistów, w tym dietetyków. Na portalu mam również swój profil https://www.znanylekarz.pl/tomasz-skorczewski/ zachęcam do jego odwiedzin. Wracając do rankingu. Uwzględniam w nim tylko ilość opinii, nie ogólną ocenę (która jest bardzo podobna u wielu dietetyków). Podsumowując, im więcej opinii tym wyższa pozycja w rankingu. Po imieniu i nazwisku znajduję się ilość ocen.

 1. Marcin Gierach 429
 2. Olimpia Przyjemska 257
 3. Judyta Malagowska 235
  …. Tomasz Skorczewski (ile mam ocen sprawdź w linku powyżej). Zachęcam również do zapoznania się z moją ofertą usług dietetycznych.

Opinie bydgoskich dietetyków

opinie o pracy bydgoskiego żywieniowca

Opinie bydgoskich dietetyków znajdziesz na wielu stronach. Mogą one znajdować się na profilu danej osoby lub w komentarzach pod różnymi adresami www. Poniżej podaje przykładowe miejsca.

Media społecznościowe: Facebook, Youtube, Instagram, Tik Tok
Google: profil firmy, mapy Google
Portale branżowe: Znany Lekarz, Oferteo, Ranking abc zdrowie, Rankinglekarzy.pl
moja strona www: https://tomekskorczewski.pl/opinie/.

Forum – polecani specjaliści

forum

Pierwszy wynik jaki znalazłem wpisując w wyszukiwarkę zapytanie „dietetyk/a Bydgoszcz forum” jest strona https://www.goldenline.pl/ a dokładniej https://www.goldenline.pl/grupy/Miasta_regiony/bydgoszcz/dobry-dietetyk-w-bydgoszczy,406836/. Zapytanie jest bardzo stare, ma już grubo ponad 10 lat. Na tej stronie umieściłem swoje (już nieaktualne) dwa adresy www. Pod postem znajdują się linki do stron m.in. bydgoskich dietetyków. Nie jestem pewny czy nadal można dodawać komentarze odpowiadające na pytanie Damiana Jaroszewskiego „Szukam dobrego dietetyka, który ułożyłby mi dietę na dłuższy czas. Możecie mi coś polecić?”

Kolejna strona odpowiadająca mojemu zapytaniu, które wpisałem w wyszukiwarkę Google, to adres https://www.sfd.pl/t917917.html Pytanie pochodzi z 2013 roku i brzmi: „Witam poszukuję dobrego dietetyka w Bydgoszczy. Wiecie jak wygląda to cenowo ?” Nie znajdziecie tutaj za wiele cennych odpowiedzi. Dodatkowo temat jest już zamknięty i nie można dodawać swoich propozycji.

Następna strona to https://dyskusje24.pl/szukaj/forum/dietetyk+bydgoszcz. Tutaj z kolei jest bardzo dużo zadanych pytań oraz liczne odpowiedzi. Pytania pochodzą nawet z 2005, 2006 roku, czyli niedługo będą miały 20 lat. Czy są aktualne? Odpowiedzcie sobie sami. Poruszane tematy: dietetyk dziecięcy, dla dziecka, dla dzieci, pytania dotyczące studiów, kursów, szkół policealnych oraz wiele innych.

Inne strony:

 • https://forum.gazeta.pl/forum/w,54,136345517,136345517,Dietetyk_dla_dziecka_Bydgoszcz.html
 • https://forum.gazeta.pl/forum/w,157,25815515,25815515,DIETETYKA_Bydgoszcz_czy_warto_.html#p26208656
 • https://vitalia.pl/forum
 • https://f.kafeteria.pl/temat-6488491-naturhouse-bydgoszcz-ul-twardzieckiego/
 • https://forum.biolog.pl/dietetyka-wum-czy-analityka-med-cm-bydgoszcz-t59990.html
 • https://forum.studia.net/topic/4444-fizjoterapia-dietetyka/.