wyniki twoich działań nie kłamią i są świadectwem twojej skuteczności

Wyniki twoich działań świadczą o skuteczności

tomekskorczewski.pl » Blog » Wyniki twoich działań świadczą o skuteczności


Wyniki nie kłamią, mówią same za siebie. Rezultaty są zawsze wprost proporcjonalne do wysiłku. Lepsze rezultaty wynikają z bycia lepszą osobą. Rezultaty są najlepszą miarą ludzkiego postępu. Efekty zależą od wcześniejszych przygotowań. Dzisiejsze rezultaty nie są wynikiem obecnych działań, tylko tego, co robiłeś wcześniej. Twój wynik świadczy o skuteczności realizowanych zadań.

często kontroluj swoje rezultaty

Nastawiaj się na rezultaty (*W tym artykule https://tomekskorczewski.pl/wyrusz-w-podroz-droge-i-ciesz-sie-procesem/ opisuję przeciwstawną koncepcje. Taką, że na wynik nie zawsze masz wpływ, z kolei proces jesteś w stanie kontrolować. Żeby głównie skupiać się na drodze, procesie, a nie na wynikach, na których nie masz 100% kontroli.). Często sprawdzaj rezultaty, kontroluj postępy.

skupienie na efektach oraz dokładne przyglądanie się

Skupiaj się na rezultatach, a nie tylko na próbowaniu. Nie przywiązuj się emocjonalnie do swoich efektów. Przyglądaj się wynikom swoich działań. Nie oczekuj natychmiastowych rezultatów. Ćwicz się odwlekaniu nagrody. Robiąc cały czas to samo, będziesz miał te same wyniki.

wyniki są owocem twojego wysiłku i działania
  • „Rezultaty nie reagują na potrzeby, lecz na wysiłek… pracę… i działanie. Jeśli wykonaliśmy naszą część, wyniki, których potrzebujemy, pojawią się w rozsądnej porze”. – Jim Rohn
  • „Nie mów mi co czujesz, pokaż mi wyniki”. – Tim Grover.