darmowy dietetyk udzielający porad dietetycznych

Darmowy dietetyk (za darmo). Czy naprawdę jest bezpłatny?

tomekskorczewski.pl » Blog » Darmowy dietetyk (za darmo). Czy naprawdę jest bezpłatny?


Dzisiaj trochę na temat pracy dietetyka, który pracuje nie pobierając za to żadnych opłat. Mówimy wówczas o nim, że jest darmowy, bezpłatny, nieodpłatny, gratisowy, za darmo. W życiu nie zawsze wszystko robi się dla pieniędzy. Dlatego nie zdziw się, jeśli spotkasz się z taką sytuacją. Darmowy dietetyk Bydgoszcz chętnie dzieli się swoją wiedzą, prowadząc nieodpłatne konsultacje żywieniowe, porady dietetyczne, wykłady czy niekiedy szkolenia. Zazwyczaj pracuje w ten sposób, w określonym dniu tygodnia, czy w wyznaczone dni w miesiącu.

strona internetowa portalu znany lekarz pl

Specjaliści do spraw żywienia człowieka bezpłatnie dzielą się swoją wiedzą na własnych stronach internetowych (blogach) lub portalach branżowych, np. takich jak ZnanyLekarz.pl (przy okazji zapraszam do odwiedzenia mojego profilu https://www.znanylekarz.pl/tomasz-skorczewski/dietetyk/bydgoszcz). Odpowiadają na pytania w mediach społecznościowych, nagrywają filmy na youtube, gdzie za darmo możesz je oglądać. Tyle krótkiego wstępu. Czas odpowiedzieć na pytanie:

Czy naprawdę istnieje bezpłatny dietetyk?

bezpłatny dietetyk naprawdę przyjmuje pacjentów za darmo

Tak, jak najbardziej w Bydgoszczy możecie znaleźć bezpłatne porady dietetyków. Osobiście, co jakiś czas udzielam bezpłatnych konsultacji np. dla osób z BMI wyższym od 40 kg/m2. Przeglądaj moją stronę, a może akurat natrafisz na tego rodzaju darmową usługę. Zawsze też możesz do mnie zadzwonić. Nie pobieram za to żadnych opłat. Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Ponadto, zapraszam do zapoznania się z artykułami na moich blogu, znajdziesz tam wiele cennych informacji nie tylko związanych z dietetyką.

Bezpłatny dietetyk Bydgoszcz – inni specjaliści.

inni bydgoscy dietetycy i specjaliści

Jako, że porady są darmowe często odbywają się cyklicznie, tylko nieliczni dietetycy mają w swojej ofercie na stałe bezpłatne porady/konsultacje dietetyczne. Najlepiej na bieżąco przeglądać strony internetowe dietetyków, wówczas nie będziecie mieli sobie za złe, że ominęła was super okazja.

Wiecie już, że dietetycy udzielają darmowych usług żywieniowych w swoich poradniach. Czy są też inne miejsca, gdzie możemy się z tym spotkać? Oczywiście, mogą to być szpitale, różnego rodzaju festyny, konferencje i inne wydarzenia. Ponadto niektóre przychodnie oferują swoim pacjentom bezpłatne konsultacje, po wcześniejszym zdiagnozowaniu otyłości, nadwagi bądź innego zaburzenia, gdzie wizyta u dietetyka będzie konieczna.

Darmowy specjalista – doradca ds. żywienia za darmo

darmowy specjalista żywieniowy jest doradcą za darmo

To, co wyżej napisałem dotyczy konsultacji bezpośrednich. Inaczej wygląda sytuacja, kiedy „dietetyk darmowy Bydgoszcz” ma nam pomóc na odległość, czyli nie koniecznie mamy ochotę na wizyty czy wychodzenie z domu, a chcemy uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, lub po prostu zasięgnąć pomocy specjalisty. W takim wypadku możemy zadać pytanie (specjaliście od spraw żywienia człowieka) na stronach internetowych, na których posiada swój profil, na stronach gdzie poruszana jest tematyka zdrowego stylu życia i odżywiania, na forach żywieniowych lub bezpośrednio na stronie firmowej dietetyka.

Bezpłatne konsultacje i porady dietetyczne w Bydgoszczy

bezpłatne konsultacje i porady żywieniowo dietetyczne w bydgoszczy

Jeżeli twoje BMI jest wyższe od 40 kg/m2, to zapraszam Cię na bezpłatną pierwszą wizytę (konsultacja, porada dietetyczna + analiza składu ciała Bydgoszcz. Oferta obowiązuje do 20 marca 2022 roku. Ze względu na zmianę adresu, wizyta odbędzie się za kilka tygodni. Oczywiście będzie to ponownie miejsce w Bydgoszczy, ale gdzie, dokładnie, jeszcze nie wiem. W celu umówienia wizyty zadzwoń pod numer 731-183-305. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia Tomek Skorczewski.